Poznaj naszą ofertę

Zapoznaj się z naszą ofertą. Zachęcamy do składania indywidualnych zapytań ofertowych. Każdy klient jest dla nas ważny, nie ważne, czy chodzi o drobny element, czy też skomplikowany produkt. Wypełnij krótki formularz i wyceń zlecenie.

Close up of CNC machine at work

Zlecenia Produkcyjne

Obróbka metali i innych tworzyw Szukasz wykonawcy dla swojego projektu? Nasz specjalistyczny park maszynowy oferuje obróbkę wszelkiego rodzaju materiałów. Dla nas nie ma różnicy, czy będzie to metal, czy też drewno. Dostosujemy odpowiednią technologię, do konkretnego zapotrzebowania.

Zlecenia Projektowe

Posiadamy własne biuro projektowe oraz konstrukcyjne. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych projektów maszyn i urządzeń. Każdy z naszych projektantów zdobywał doświadczenie pracując nad projektami dla czołowych firm z całego świata. Dzięki czemu możemy zaoferować projekty skrojone na miarę dla każdego rodzaju biznesu.

blank

Konsulting przemysłowy

Rozwijasz swoją firmę i nie wiesz jaką technologię wybrać? Nasz konsulting ułatwi wybranie optymalnych rozwiązań dla Twojego biznesu. Korzystając z naszych konsultacji zwiększą Państwo konkurencyjność firmy na rynku oraz zoptymalizują koszty bieżące działalności.

Co mówią o nasnasi klienci

img

Karlmech to firma, która może zapewnić najwyższy poziom przy realizacji naszych projektów. Dzięki doświadczeniu w pracach konstruktorskich, nasi pracownicy nie mają problemów ze sprawnym zleceniem wykonania narzędzi dla naszej firmy

Michał Sikora
img

Współpracujemy z firmą Karlmech od kilku lat. Przez ten czas zaprojektowaliśmy razem kilkanaście wysokowydajnych linii produkcyjnych, które trafiły do największych firm z wielu sektorów przemysłowych.

Urszula Konar

Usługi projektowe firmy Karlmech, w połączeniu z możliwością wykonania detali na maszynach CNC, pozwoliły nam na optymalizację, zarówno kosztów, jak i samego czasu, który musieliśmy dzielić pomiędzy kilku partnerów.

Jan Krakowiak

Karlmech został naszym partnerem w dziedzinie laserowej obróbki cnc w 2019 roku. Od tego czasu z sukcesem wykonaliśmy i wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Dawid Anders