Wykonujemy nie tylko projekty i dokumentację, ale zajmujemy się także wykonywaniem konkretnych elementów i podzespołów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, możemy polecać najlepszych specjalistów, którzy pewnie i terminowo wykonają nawet najbardziej skomplikowaną realizację. Każde zapytanie traktujemy jednostkowo podchodząc do niego z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem – tak aby zapewnić pełen komfort naszym Klientom.

Dajemy pewność, że z nami  Klient otrzyma wykonane elementy zgodnie z swoimi  oczekiwaniami. Aby zapewnić Klientom pewność jakości wykonania zleconej usługi, zawsze kontaktujemy się podczas realizacji oraz staramy się dostarczyć próbki do klienta, aby miał możliwość dokładnego sprawdzenia czy projekt wykonany jest zgodnie z wytycznymi.

Toczenie

W naszej firmie realizujemy obróbkę materiałową – toczenie za pomocą wysokiej klasy maszyn CNC. Detale otrzymywane tą metodą są najwyższej precyzji i spełniają najwyższe normy jakości.

Więcej
Industry lathe machine work
Close up of CNC machine at work

Frezowanie

Nasza oferta obejmuje frezowanie CNC do 5D. Obrabiamy materiały takie jak stal, drewno, metale kolorowe oraz wiele innych.

Więcej

Cięcie laserowe

Cięcie laserowe wykonujemy w blachach czarnych, nierdzewnych, aluminium, drewnie oraz w niektórych tworzywach sztucznych. Metoda ta pozwala na otrzymanie detali wyciętych z wysoką precyzją.

Więcej
3d render of a cnc laser machine for metal cutting
Bending sheet metal with a hydraulic bending machine at the factory.

Gięcie blach

Wykonujemy gięcie blach na prasach krawędziowych oraz na zrobotyzowanych centrach gnących. Wykonujemy zlecenie wielkoseryjne jak i zamówienia detaliczne.

Więcej

Spawanie

Spawamy takie materiały jak stal czarna, nierdzewna, aluminium zarówno detali wykonywanych u nas jak i projektów wykonanych przez klienta.

Więcej
Industrial Welder With Torch and Protective Helmet in big hall welding metal profiles
Metal parts being treated with zinc coating.

Nanoszenie powłok ochronnych

Mamy w swojej ofercie zabezpieczenie wykonanych detali powłokami ochronnymi takimi jak: malowanie, cynkowanie, czernienie, anodowanie oraz wiele innych technik.

Więcej

Grawerowanie i znakowanie

Możemy zaoferować państwu grawerowanie elementów wg. własnego projektu jak również możemy wykonać projekt grawerowania dla państwa.

Więcej
Leather crafting with leather engraving machine. Working process of making leather wallet in the leather workshop, close-up.
druk-3d

Druk 3D

Wykonujemy prototypy detali za pomocą druku 3D. Mamy możliwość drukowania z wielu gatunków gatunków materiałów.

Więcej

Wtryskarki - tworzywa sztuczne

W swojej ofercie posiadamy również możliwość wykorzystania wtryskarek i wykonania produktów z tworzyw sztucznych.

Więcej
Huge injection molding machine without fixture ready for plastic articles by injecting heated material into mold

Łącząc nasze doświadczenie w projektowaniu i doborze technologii do konkretnych rozwiązań, możemy zaproponować wykonanie całych projektów od fazy koncepcyjnej, po odbiór końcowego produktu. naszej pracy kierujemy się dobrem klientów, dlatego też dobieramy każdą technologię wykonania w sposób optymalny dla inwestora.

Szukasz wykonawcy projektu? Prześlij zapytanie do wyceny!